Щиро вдячні за відвідування

нашого сайту!

   

ПОШТА ДОВІРИ

Давайте вирішувати проблеми разом

 

Шановні майбутні учасники ЗНО 2022!

 

 

 

 

 

Підготовка
до ЗНО

Як не розгубитися при складанні ЗНО.

Декілька практичних порад

Які існують форми підготовчих курсів?

Найбільш розповсюдженими формами підготовки є вечірня, денна та заочна.

Настав час «Ч»? Головне, не хвилюйтеся!

1. Уважно слухайте вказівки організаторів.

Уважно слухайте вказівки організаторів про те, як правильно заповнити бланк. Якщо хочете щось спитати, не вигукуйте з місця, а підніміть руку. Питання не повинні стосуватися змісту завдань, на них Вам ніхто не відповість.

2. Почніть з розв’язання легких завдань.

Не намагайтеся розв’язувати завдання по порядку. Прочитайте всі завдання та виберіть з них ті, відповіді на які Ви знаєте та відповідайте на них. Відповідаючи на легкі питання, Ви заспокоїтесь і до Вас повернеться впевненість у собі. Вам буде легше зосередитися на складних питаннях.

3. Логіка побудови тестових завдань.

Дуже уважно читайте завдання до кінця. Не намагайтеся зрозуміти, що від Вас вимагають по перших фразах. Ви ризикуєте «додумати» завдання, а значить, невірно його розв’язати. Якщо Вам потрапило питання, відповідь на яке Ви не знаєте, дійте шляхом логічного виключення. Коли Ви виключите варіанти, які точно не підходять, у Вас залишиться менше варіантів, з яких потрібно вибрати вірну відповідь, а це вже простіше. Зверніть увагу на те, що завдання може мати декілька вірних відповідей.

4. Ваша інтуїція.

Не залишайте питання без відповідей (адже це 0 балів). Якщо час спливає до кінця, а у Вас залишились питання, на які Ви не відповіли, прислухайтеся до своєї інтуїції й відповідайте навмання. Завжди є шанс «влучно попасти», а значить, отримати якійсь бал за свою відповідь.

5. Користуйтесь чернетками.

Пишете твір.

Зверніть увагу на те, що саме Вас просять зробити: пояснити, порівняти, обговорити, оцінити. І відповідь будуйте відповідно до цього прохання: пояснюйте, порівнюйте, обговорюйте, оцінюйте. На жаль, саме неуважність, здебільшого, призводить до невірних відповідей та до втрати часу на їх виправлення.

6. Пишіть по суті.

У Вас обмежений час і простір. Пишіть по суті – твердження та підтвердження цього твердження. Не пишіть складними реченнями – ризикуєте заплутатися в знаках (а це зменшує кількість можливих балів).

7. Перевіряйте написане.

Слідкуйте за помилками та правильністю розставлених знаків.